Kategorie

Blogové příspěvky

Novinky

Aktuálně zde není žádný produkt.

Gely barevné

Profesionální barevné UV gely Hotcha ® - Ultralight systém. UV gely vyráběné s důrazem na kvalitu, nezatékají a poskytují krásné intenzivní barvy. Nabízíme krycí, neonové, Easy care (Soak off), metalické (s perleťovým efektem) a glitrové barevné UV gely. Široká nabídka barevných odstínů pro modeláž gelových nehtů, zdobení, nail art, lakování (ge...

Profesionální barevné UV gely Hotcha ® - Ultralight systém. UV gely vyráběné s důrazem na kvalitu, nezatékají a poskytují krásné intenzivní barvy. Nabízíme krycí, neonové, Easy care (Soak off), metalické (s perleťovým efektem) a glitrové barevné UV gely. Široká nabídka barevných odstínů pro modeláž gelových nehtů, zdobení, nail art, lakování (gel-laquer). Nanášejí se v tenkých vrstvách. Intenzita barevného odstínu je daná vrstvením.

Zobrazit

Podkategorie

 • Glitrové

  Profesionální barevné glitrové UV gely. Krásné a jemné glitrové třpytky vhodné pro nail art, lakování, zdobení. Snadná modeláž, samovyrovnávající schopnost, nezatékají.
 • Illusion

  Profesionální barevné UV gely se speciálním efektem iluze. Tyto gely vynikají svojí jedinečností, základní odstín je doplněn o efektně zbarvenou složku, která mění barvu pod úhlem pohledu a navozuje efekt iluze. Vhodné nejen pro zdobení nehtů, permanentní lakování a nail art, ale také pro zajímavé překrytí celé modeláže. Vysoká kvalita a velmi dobrá modelovací schopnost, samovyrovnávací, nezatéká. Snadná modeláž.
 • Krycí

  Profesionální barevné gely vhodné pro zdobení nehtů, permanentní lakování a nail art. Vysoká kvalita a velmi dobrá krycí schopnost, samovyrovnávací, nezatéká. Snadná modeláž.
 • Metalické

  Velmi luxusní profesionální barevné UV gely - perleťové metalické odstíny, vysoká kvalita, vhodné na permanentní lakování, nail art, zdobení. Snadná modeláž, samovyrovnávací schopnost, nezatékají.
 • Neonové

  Profesionální barevné uv gely. Atraktivní odstíny, vysoká kvalita, vhodné na lakování umělých nehtů, nail art a zdobení. Snadná modeláž, samovyrovnávací schopnost, nezatékají.
 • Soak Off - Easy Care

  Profesionální barevné UV gely řady Easy Care - Soak Off jsou vhodné pro zdobení i permanentní lakování umělých a přírodních nehtů. Intenzita odstínu je docílena vrstvením. Velmi šetrné k přírodním nehtům. Tyto speciální barevné gely, je možné šetrně odstranit bez nutnosti pilování pomocí tekutiny Acrylic remover, která je obohacená lanolinem pro zvlášť šetrnou péči k přírodním nehtům.
 • Titanium

  Profesionální barevné UV gely s krásným perleťovým efektem a velmi jemnými třpytkami. Vhodné pro zdobení nehtů, permanentní lakování a nail art. Vysoká kvalita a vynikající vlastnosti - samovyrovnávací a nezatékají. Snadná modeláž.
 • NoMix! Technology

  Revoluční bezvýpotkové barevné UV gely řady NoMIX Technology s vysokou pigmentací. Barevný pigment se neusazuje na dně kelímku. Aplikace je jenodušší a rychlejší. UV gely nemusíte před použítím promíchávat. Gely jsou krycí a krásně překryjí modeláž v jedné vrstvě.

Zobrazeno 1 – 12 z 90 položek