Kategorie

Blogové příspěvky

Novinky

Aktuálně zde není žádný produkt.

Akryl

Akrylový systém Hotcha je určen pro modeláž, prodlužování nehtů, Nail Art a 3D efekty. Vysoká kvalita materiálů zaručuje snadnou modeláž, výsledkem které jsou krásné a pevné nehty. Akrylové pudry řady Perfect a Professional se kombinují se stejným Liquidem. Dobu vytvrzení určuje akrylový pudr. Akryl řady Perfect má střední dobu vytvrzení a je ...
Akrylový systém Hotcha je určen pro modeláž, prodlužování nehtů, Nail Art a 3D efekty. Vysoká kvalita materiálů zaručuje snadnou modeláž, výsledkem které jsou krásné a pevné nehty. Akrylové pudry řady Perfect a Professional se kombinují se stejným Liquidem. Dobu vytvrzení určuje akrylový pudr. Akryl řady Perfect má střední dobu vytvrzení a je určen pro začínající i zkušené manikérky. Akryl řady Professional se vyznačuje rychlou dobou vytvrzení a je určen pro zkušené manikérky a soutěže. Kombinací pudrů si samy určíte dobu tuhnutí. K oběma řadám nabízíme širokou škálu velmi kvalitních barevných odstínů. Dovoz USA.
Zobrazit

Podkategorie

 • Akryl Perfect

  Akrylový systém Perfect v kombinaci s Acryl Liquidem je vhodný pro začínající i zkušené manikérky. Vyznačuje se střední dobou vytvrzení. Akryl je velmi pevný a má dobrou přilnavost. Před modeláží aplikujte Nail Prep a Primer. Není určen do UV lampy.
 • Akryl Professional

  Akrylový systém Professional v kombinaci s Acryl Liquidem je vhodný pro zručné manikérky. Snadná modeláž, dobrá přilnavost, pružný, vhodný pro soutěže a rychlou práci, 3D efekty, kratší doba vytvrzení. Před modeláží aplikujte Nail Prep a Primer. Není určen do UV lampy.
 • Akryl kamuflážní

  Kamuflážní profesionální akryly na nehty pro nehtovou modeláž.
 • Tvrdidlo (Liquidy)

  Tekutina vhodná pro obě akrylové řady - Perfect i Professional. Dobu tuhnutí určuje kvalita akrylového pudru.
 • Odstraňovač

  Tekutina sloužící k odstranění akrylových nehtů - jejich rozpuštění.
 • Dokončovací lesky

Zobrazeno 1 – 12 z 13 položek