Kategorie

Blogové příspěvky

Novinky

Aktuálně zde není žádný produkt.

Gely UV

UV gely které nezatékají - ultralight systém. Vysoká samovyrovnávací schopnost, přilnavost, flexibilita, odolnost a pevnost. Minimální spotřeba, snadná a rychlá modeláž. Nabídka zahrnuje UV gely modelovací, jednofázové, speciální (doplňovací, kamuflážní, nehtový make up), French white gely, gely pro přírodní nehty a širokou paletu barevných gelů...

UV gely které nezatékají - ultralight systém. Vysoká samovyrovnávací schopnost, přilnavost, flexibilita, odolnost a pevnost. Minimální spotřeba, snadná a rychlá modeláž. Nabídka zahrnuje UV gely modelovací, jednofázové, speciální (doplňovací, kamuflážní, nehtový make up), French white gely, gely pro přírodní nehty a širokou paletu barevných gelů, pro nail art i permanentní lakování. Dovoz USA.

Zobrazit

Podkategorie

 • podkladové uv gely

 • modelovací uv gely

  Gely, které nezatékají. Vysoká přilnavost, flexibilita, pevnost, odolnost. Nanášejí se v tenkých vrstvách. Velmi snadná modeláž nejen pro profesionály, ale i pro začátečnice.
 • jednofázové uv gely

  Gely které nezatékají. Unikátní ultralight systém. Jednoduchá modeláž, minimální spotřeba, vysoká přilnavost. Saphire, Phenomen, Excellent Clear - velmi oblíbené pro své ojedinělé vlastnosti. Umožňují snadnou modeláž jedním gelem. Každý gel vyniká svou specifickou vlastností a konzistencí.
 • speciální uv gely

  Speciální UV gely - Perfect Repair a Excellent Camouflage z gelového systému Hotcha doplňují svými vlastnostmi naši nabídku o zajímavé možnosti - doplňování původní modeláže, zamaskování defektů a prodloužení nehtového lůžka.
 • Soak Off uv gely

  Soak Off UV gely řady Easy Care jsou vhodné pro zpevňování přírodních nehtů, permanentní lakování (umělé i přírodní nehty) a zdobení. Odstraňují se tekutinou Acrylic Remover s Lanolinem. Jsou velmi šetrné k přírodním nehtům.
 • dokončovací uv gely

  Vysoce kvalitní dokončovací UV gely (lesky) Hotcha - Extra lesk, Quick finish, French Pink a Acrygel Shine jsou určené jako vrchní vrstva modeláže. Gely dodají modeláži lesk a vytváří vrchní ochrannou vrstvu.
 • French white - bílé gely

  UV gely- French white - bílé barvy určené pro francouzskou manikúru. Gely jsou rozdílné konzistenci a mají různou intenzitu bílého pigmentu od extrémně bílé barvy po přirozenou jemně bílou. Gely nezatékají a drží vymodelovaný tvar, jsou samovyrovnávací a jednoduše se aplikují - snadná a krásná francouzská manikúra.
 • Gely pro přírodní nehty

  UV gely pro zpevňování a potahování přírodních nehtů klasickou modeláží gelem Natur Line Clear nebo speciální řadou Soak Off UV gelů skupiny Easy Care pro potahování přírodních nehtů a permanentní lakování (barevné odstíny najdete v kategorii barevných gelů). UV gely se odstraňují pomocí speciální tekutiny Acrylic Remover s Lanolinem.
Zobrazeno 1 – 12 z 23 položek