Kategorie

Blogové příspěvky

Novinky

Aktuálně zde není žádný produkt.

Pilníky, bloky, leštičky

Pro dokonalou modeláž potřebujete kvalitní a profesionální pilníky na nehty, bloky a leštičky, pomocí kterých dáte svým nehtům ten správný tvar a šmrnc. Kvalita a rychlost modeláže zavisí nejen od vaši kreativity ale zejména od kvality nástrojů. Originální vysoce kvalitní pilníky Zebra jsou vhodné pro umělé i přírodní nehty (gritt 100/150/180/ 2...

Pro dokonalou modeláž potřebujete kvalitní a profesionální pilníky na nehty, bloky a leštičky, pomocí kterých dáte svým nehtům ten správný tvar a šmrnc. Kvalita a rychlost modeláže zavisí nejen od vaši kreativity ale zejména od kvality nástrojů. Originální vysoce kvalitní pilníky Zebra jsou vhodné pro umělé i přírodní nehty (gritt 100/150/180/ 240) . Pro detailnější úpravu můžete zvolit některý z bloků (oranžový nebo bílý). Přírodním nehtům nebo akrylové modeláži dodá finální vzhled zase leštička a olejíček. Naše kvalitní nástroje vám nejen práci ulehčí, ale přinesou radost z dokonalé modeláže.

Zobrazit

Podkategorie

  • Pilníky na nehty

    Profesionální pilníky na nehty nejvyšší kvality s velmi dlouhou životností. Originální pilníky Zebra vhodné pro umělé i přírodní nehty - gritt 100, 150, 180 a 240.

  • Bloky

  • Leštičky

    Leštička na nehty a leštící blok pro atraktivní a lesklý vzhled přírodních nehtů od značky Hotcha. Dlouhá životnost a maximální lesk. Doporučujeme použít pro klasickou manikúru. Vhodný i jako doplněk pro nehtovou modeláž.

Zobrazeno 1 – 12 z 14 položek