Kategorie

Blogové příspěvky

Novinky

Aktuálně zde není žádný produkt.

Gel laky (4v1) - 1 phase

UV/LED ONE STEP Gel lak (jednofázový, one phase neboli 4v1) je to, co hledáte místo tradičního laku na nehty. Není nic snadnějšího, aplikujete pouze v jedné nebo ve dvou tenkých vrstvách, a to je vše. Rychlé, kvalitní, dlouhotrvající gel laky s vynikající přilnavostí vydrží na nehtech 7-10 dní. Nepotřebujete podkladovou bázi, ani nadlak. K vytvr...

UV/LED ONE STEP Gel lak (jednofázový, one phase neboli 4v1) je to, co hledáte místo tradičního laku na nehty. Není nic snadnějšího, aplikujete pouze v jedné nebo ve dvou tenkých vrstvách, a to je vše. Rychlé, kvalitní, dlouhotrvající gel laky s vynikající přilnavostí vydrží na nehtech 7-10 dní. Nepotřebujete podkladovou bázi, ani nadlak. K vytvrzení vám stačí pouze 1 min.(LED lampa) nebo 2 min.(UV lampa 36W). No a k odstranění pouhé 4 min. (Hotcha Gel lak Remover). Jsou bezvýpotkové. Krásné nehty vytvoříte během krátké chvilky a ještě vás to bude bavit. Nakonec můžete své nehty hýčkat a dopřát jim výživu a masáž kvalitním regeneračním olejíčkem.

Zobrazit

Podkategorie

  • Barevné Gelaky

    Krásné nehty snadno a rychle, navíc s dlouhou životností. Jednofázové barevné gelaky, s kterými nepotřebujete žádné podkladové podlaky a vrchní nadlaky. Gelaky 1 step se vytvrzují v UV lampě a lze je snadno odstranit speciální tekutinou.

  • Sady gel laky na...

    Sady gel lak na přírodní nehty s uv lampou

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek