Kurz modeláž nehtů gelem - základy

Základní kurz nehtové modeláže - jak správně na modeláž nehtů. Aplikace přípravků před modeláží, vhodný výběr nehtových tipů, francie, správný tvar nehtů, dokončení nehtů, různé techniky. Kurz vhodný nejen pro profesionály, ale pro začátečníky a domácí použití.

Více informací

1 800,00 Kč

Skladem
Odesíláme do 24h! Již od 65 Kč.

Základní kurz nehtové modeláže pro začátečníky, vhodný i pro domácí použití. Aplikace přípravků před modeláží, správný výběr nehtových tipů, aplikace tipů s dlouhou i krátkou nalepovací plochou, nalepování bez bublinek, neviditelný přechod, francie kuličkou, štetcem, modeláž jedno-dvou i třífázovým gelem. Zaměřeno na kvalitní a bezproblémovou modeláž a design nehtu. Kurz probíhá v Praze, celkem 7h (1h seminář + 6h workshop pod dohledem zkušené lektorky. Cvičení probíhá na vlastních nehtech. Zakončeno certifikátem - není určen pro vydání ŽL.

Při úhradě v e-shopu zvolte platbu bankovním převodem, VS uveďte číslo Vaši objednávky. Po úhradě Vám bude zaslaný kód voucheru, pod kterým se přihlásíte do kurzu na E-mail: skoleni@hotcha.cz, nebo volejte 603717274

Akční nabídka

Aktuálně neprobíhá žádná akční nabídka.

Prohlédnuté produkty

10 (počet produktů ve stejné kategorii)